אקספרס טכנאי מזגנים בכפר סבא

אקספרס טכנאי מזגנים בכפר סבא

אקספרס טכנאי מזגנים בכפר סבא

אקספרס טכנאי מזגנים בכפר סבא – כפר סבא היא עיר שגובלת במספר ישובים כמו נווה ימין, נווה ירק, שדה חמד, וגבולת בערים הוד השרון, ורעננה.

אנחנו באקספרס מזגנים, נותנים שירות בכל אזור השרון ובעיר כפר סבא, לנו יש הרבה עסקים שאנחנו מטפלים בבעיות הקירור שלהם, ולקוחות פרטיים שאנחנו מתקינים להם מזגנים ונותנים להם שירות של תיקון, אחזקה, ופתרון בעיות מיזוג. 

אנחנו בחברת אקספרס מזגנים מאמינים במתן שירות מקצועי, הוגן, עם יכולות של פתרון בעיות במזגנים ובמערכות הקירור הקיימות בארץ.

לתושבי כפר סבא אנחנו נותנים שירות מהיר, וביכולתינו לבצע תיקוני אקספרס מהירים תוך זמן קצר (תלוי בלחץ העבודה של צוות אקספרס טכנאי מזגנים) נשמח ללקוחות חדשים ולספק המלצות למי שירצה ממספר תושבי כפר סבא שכבר קיבלו את הטיפול למערכת המיזוג שלהם מאיתנו אקספרס טכנאי מזגנים.

 

אקספרס טכנאי מזגנים בכפר סבא

אם אתם תושבי כפר סבא ומחפשים בעל מקצוע מקצועי טוב ואמין לצורך תיקון המזגן שלכם. אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולקבל יעוץ הכוונה והתאמה של המזגן לבית שלכם.

אנחנו בחברת אקספרס טכנאי מזגנים, יודעים לכתוב ולקרוא תוכניות של אדריכלים ומהנדסים לצורך התקנת מערכות מיזוג מתקדמות לבית שלכם, יכולים לתת יעוץ בעניין התקנת מערכת מיזוג שתתאים לבית שלכם, גם ברמת החיסכון וגם באמת האפקטיביות, לצורך הנוחות המירבית שלכם! כי אנחנו ב-אקספרס טכנאי מזגנים מאמינים שלקוח מרוצה זו הפרסומות הכי טובה לנו! 

אזורי הפעילות שלנו הם בערים השכנות לכפר סבא ובכפר סבא עצמה, ובכך יכולים לספק זמינות לתיקון המזגן שלכם בכפר סבא.

טיפול עונתי במזגן – לפני הקיץ החם חשוב לטפל במזגן ולהזמין טכנאי אשר יבדוק וינקה ויחדש את המזגן, שלא תגיעו לקיץ עם מזגן לא פועל קשורה, אנחנו ממליצים לבצע טיפול עונתי במזגנים שלכם בבית. 

לפני שאתם מחליפים את המזגן שלכם, אנחנו ממליצים להתקשר אלינו ולקבל חוות דעת נוספת שיכולה לחסוך לכם המון כסף וזמן יקר! 

אתם מוזמנים להתקשר אלינו 054-5669096 אנדרי, טכנאי מזגנים אקספרס. 

או לשלוח הודעת ווצאפ או רגילה – 052-5668066 מחלקת מכירות ויעוץ אקספרס טכנאי מזגנים. 

ניתן לשלוח הודעה 24/7 – במקרים דחופים בלבד! 

 

חייגו אלינו
נעשה הכל כדי שתהיו מרוצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
WhatsApp chat
דילוג לתוכן