אקספרס טכנאי מזגנים – שאלות ותשובות

אקספרס טכנאי מערכות מיזוג שאלות נפוצות

אקספרס טכנאי מזגנים – שאלות ותשובות

 

המון פעמיים בתור טכנאי מזגנים מומחה אנחנו נתקלים בשאלות שחשוב שניתן עליהם תשובות, כדי לחסוך לכם הלקוחות כסף ולנו זמן מיותר של הגעה, שבהמון מקרים אתם הלקוחות היקרים שלנו יכולים לפתור את התקלות במזגנים שלכם לבד.

יש לכם שאלה או בעיה עם המזגן? תשלחו לנו ואנחנו נענה לכם על שאלה! 

 

שאלה: המזגן עובד אך לא מוציא מספיק אוויר, מה הבעיה שלו ואיך ניתן לתקן?

תשובה: אם המזגן מוציא קור אך בכמות קטנה וזרם האוויר חלש, ברוב המקרים אלו הפילטרים של המזגן סתומים, לכן אתם צריכים לפתוח את המזגן מלפנים בזהירות ולשטוף אותם. הפעולה מהירה ואינה דורשת ידע מיוחד.

 

שאלה: שלום אקספרס טכנאי מזגנים, בימים האחרונים אנחנו מדליקים את המזגן ויש ריח של עובש, מה הסיבה והאם ניתן לתקן את הבעיה?

תשובה:  בוקר טוב, ריח של עובש או ריח רע מהמזגן בא בעקבות סתימה במערכת היציאה של המים של המזגן, לכן צריך לנקות את קו המים של המים שיוצאים מהמזגן ובכך הבעיה צריכה להפטר, חשוב גם לעשות למזגן שטיפה יסודית עם חומר נגד עובשים, אנחנו מבצעים ניקיון למזגן וניתן להתקשר אלינו ונגיע ונמצא פתרון לכל בעיה במזגן, בהצלחה רבה אנדרי אקספרס טכנאי מזגנים. 

 

שאלה:  יש לנו בבית 3 מזגנים ישנים ומחפשים מישהו שיבוא ויפרק אותם ויקנה מאיתנו את המזגנים, האם אתם קונים מזגנים ישנים? או לפחות באים לפרק אותם ולקחת אותם?

תשובה: כן, אנחנו קונים את כל סוגי המזגנים במזומן וניתן להתקשר אלינו לצורך מכירת המזגן שלכם לנו, קונים מזגן ישן, קונים את כל סוגי המזגנים. 

 

אקספרס טכנאי מזגנים – שאלות ותשובות

יש לכם תקלה שלא נתנו עליה תשובה? מוזמנים להתקשר אלינו 054-5669096 אנדרי אקספרס מזגנים ותיקון כל מערכות המיזוג.

ניתן לשלוח הודעה לווצאפ 24/7 054-5669096

חייגו אלינו
נעשה הכל כדי שתהיו מרוצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
WhatsApp chat
דילוג לתוכן