חשיבות בלהתקין מזגן על ידי בעל מקצוע

תיקון מזגן מיני מרכזי

חשיבות בלהתקין מזגן על ידי בעל מקצוע

רציתם להתקין מזגן לעצמכם, זאת בחירה גרועה תהיו בטוחים. כשמתקינים מזגן עדיף שבעל מקצוע מוסמך עם הרשאות ואסמכתאות מקובלות יעשה זאת מכמה סיבות: בהתקנת מזגן ישנם שלבים רבים, הצורך בידע בתחום גובר למניעת תקלות עתידיות. בעל מקצוע מוסמך מכיר את הנהלים ואת ההוראות להתקנת מזגן, בנוסף לכך בעל מקצוע מוסמך ידע מיקום מצוין להתקנת המזגן בצורה אשר תמצה אותו ובכך להעניק לכם שקט נפשי. להתקין מזגן לא אמורה להיות בעיה קשה כשמדובר בבעל מקצוע מורשה.
סוגי מזגנים להתקנה

1) המזגן המפורסם ביותר בישראל הוא מזגן עילי. מזגן שמותקן על הקיר לגובה, מזגן שלא תופס מקום ומאפשר לנוע בחלל הדירה בחופשיות בלי מניעה כל שהיא לתזוזה במרחב הבית. מזגן זה מתאים לחללים קטנים בדירה אך במקומות טיפה יותר גדולים הוא פחות יעיל.
2) מזגן זול יחסית הוא המזגן המיני מרכזי. מזגן שעובר דרך תעלות מיזוג מוסתרות לכל חללי הבית ומאפשר להנות מטמפרטורה נעימה בחדר. המזגן מתפועל בצורה שבעזרת תעלת מיזוג אחת, קלה לתפעול, וזולה יחסית. חיסרון במזגן המיני מרכזי הוא שכלל החדרים מקבלים אותה טמפרטורה שווה.
3) מזגן חדשני יותר משודרג מהמזגן עילי ומהמזגן המיני מרכזי. מזגן בעל שליטה מרכזית נוחה ביותר, חסכוני בחשמל והוא מזגן דירתי מתקדם, או יותר נכון לומר הדור בחדש של המזגים.
4) מזגן נוסף ושכיח בתחום המזגנים הביתיים הוא מזגן ה"מאייד". המזגן בתכולתו מכיל חיבורים של עד 10 יחידות פנימיות. היחידות בחלקן עיליות וחלקן נסתרות. כל היחידות מחוברות ליחידה אחת חיצונית אשר מרכזת אותן כמקשה אחת. למזגן מספר פונקציות, אחת מהפונקציות היא התאמת היחידות לאיזור ספציפי בחלל הבית או המשרד. בנוסף לכל אלו, המזגן מאפשר שליטה רחבה ונפרדת בכל אחת מהיחידות, מה שמהווה יתרון בצריכת החשמל. כמובן שכמו לכל דבר יש גם את החיסרונות, והחיסרון הוא עלות התקנה יקרה בהשוואה למזגן אחר כדוגמת מזגן המיני מרכזי. להתקין מזגן היא מלאכת מחשבת של ממש, לכן בעודנו פונים לבעל מקצוע עלינו לבקש את האישורים הרלוונטים המעידים על רצינותו

מהרו להתקשר אלינו להתקנת מזגן עוד היום!

בתחום חשוב כמו זה ישנו צורך רב במציאת בעל המקצוע הטוב ביותר להליך ההתקנה. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, על מנת שנוכל להגיע ולתת לכם את השירות הטוב ביותר. אם עד עכשיו חיפשתם מתקני מזגנים ופחדתם להיעקץ, אין לכם כבר ממה לחשוש. אנו מבטיחים לכם מחיר נוח לכל כיס ומקצוענות ברמה הכי טובה בתחום המזגנים בהבטחה!
בנוסף, מתקיני המזגנים שלנו דוברי 3 שפות – עברית, אנגלית ורוסית. בכך מספקים שירותים לקהל יעד רחב יותר, תוך כדי מתן מענה לשירותי אקסטרה כמו התקנת מזגנים אקספרס.

חייגו אלינו
נעשה הכל כדי שתהיו מרוצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
WhatsApp chat
דילוג לתוכן