מתי נקרא למתקין מזגנים?

טכנאי מזגנים אקספרס מזגנים מורשה מומלץ

מתי נקרא למתקין מזגנים?

אחת מהשאלות שאנו שואלים את עצמנו בעודנו מנסים לתקן את המזגן, היא מתי לפנות לאיש מקצוע שיעזור לנו לטפל במזגן בצורה מיטבית. במקרה שהמזגן לא נדלק, לא מקרר או מחמם, דואג לשלוליות בכל רחבי הבית – זה לא הזמן לשיטת עשה זאת בעצמך. זה הזמן להיוועץ במתקין מזגנים מקצועי. ההדעה הרווחת כיום היא להמנע מלקרוא לאיש מקצוע ולנסות לפתור דברים בעצמנו. דבר אשר יכול לגרום לתקלות ובעיות נוספות. בעולם הסקפטי בו אנו חיים כיום, ניתן לראות איך מנטליות ה"יצאת צדיק" במדינתנו רווחת בין כולם. אנשים מפחדים לגשת לבעל מקצוע מפחד להיעקץ, ליפול על אדם שיפול במבחן האמינות, המחיר והמקצועיות. זה לא אמור להיות ככה! הישארו איתנו עד הסוף.

אל תחכו עם התיקון – התייעצו עם בעל מקצוע עוד היוoאתה כמו ברובו המוחלט של האוכלוסייה, נמנע מרעשים או סימני אזהרה של המזגן כל עוד הוא מספק את הסחורה. חלקנו יפעלו גם בשיטת "הכה במכשיר החשמלי" בתקווה שהכל יסתדר. אנו ממליצים לכם לעצור את הרגליכם המגונים. במקרה הטוב יהיה פה טיפול שטחי וקצר מועד, במקרה הרע והסביר תגרמו לנזק בלתי הפיך שיגרום לכם להפסיד כספים רבים וזמן יקר.
בעיות שכיחות בתחום המזגנים
כיום ניתן לראות מספר בעיות שכיחות שעולות ברוב ביקוריהם של מתקיני המזגנים. אחת מהאפשרויות השכיחות הוא חוסר בגז במזגן, כיום ניתן לראות במזגנים רבים דליפות ממקורות שונים, ההמלצה הרווחת היא לבצע בדיקה לאיתור הדליפה באמצעות בעל מקצוע, בעיה נוספת היא נזילת מים מגוף החימום/קירור. המזגנים שלנו בחודשי הקיץ החמים ובחורף הקפואים עובדים שעות נוספות, והם לא מקבלים על זה אקסטרה במשכורת… לכן אחת מהתקלות האפשריות היא סתימה בפילטר או בצינורות הניקוז.

אם כבר מתקין מזגנים – אז שיהיה מורשה!
כיום, בתחום פרוץ כמו תחום המזגנים. ניתן לראות אין ספור בעלי מקצוע, ללא שום הסמכה מקצועית, מגיעים ומטפלים בלקוחות. במקרה הטוב אנחנו יוצאים עם טיפול לתקופה קצרה, במקרה הרע אנחנו עדים לטיפול רשלני ביותר וחור גדול בכיס. זה לא אמור להיות המצב שלכם. בעזרת התקשרות עם מתקין מזגנים מורשה בעל כל התעודות הרלוונטיות תוכלו להיות בראש שקט. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן בשבילכם – מתקין מזגנים, גם מעכשיו לעכשיו בשיטת אקספרס. דוברי מספר שפות לנוחות מקסימלית: עברית, אנגלית, רוסית. היום כבר אין מקום לפשרות, עם המזגן הביתי שלכם לא משחקים.

 

חייגו אלינו
נעשה הכל כדי שתהיו מרוצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
WhatsApp chat
דילוג לתוכן